www.proma-group.com
E-shop FERM 2.0FERM ProfessionalFERM REGULARGadgetNOVINKYPomocníci do záhradyWORKSITE AKU náradie Elektrické náradie Garážová technika GT Meracia technika Obrábacie stroje na drevo Obrábacie stroje na kov OCHRANNÉ POMÔCKY Pre deti Príslušenstvo Tvarovacie stroje Vysávače lístia / fukáre Záhradná technika ZVÁRACIA A NABÍJACIA TECHNIKA Výpredaj Bazár
 
Pokročilé vyhľadávanie
 1. Brúsky


 2. Hoblíky

  Hoblíky na drevo
  Hoblíkmi je možné drevo nielen zarovnávať a uhladzovať, ale aj rovno alebo šikmo drážkovať a polodrážkovať (falcovať). Ďalej možno hoblíky používať na odstraňovanie starých náterov. Môžu sa používať aj na rýchle zrazenie hrany, zarovnanie povrchu pred sesazením na sraz a so špeciálnymi nožmi vytvárať na povrchu materiálu rustikálne nábytkové dekory.


 3. Lamelové frézky


 4. Leštičky


 5. Miešadlo

  Miešadlá, miešacie zariadenia
  Miešacie zariadenia sú špeciálne zariadenie na miešanie stavebných zmesí . Miešacie zariadenie pracuje na princípe vŕtačky, keď sa za stáleho pohybu rozmiešava požadovanú hmotu.
  Miešadlá veľmi uľahčujú prácu pri miešaní farieb , stavebných hmôt ako sú malty a špárovacie hmoty.


 6. Modelárske náradie

  Minináradie značky Böhler je určené predovšetkým pre modelárske a podobné precízne práce. Ergonomický tvar a ľahké prevedenie spolu s malými rozmermi sú výhodou pri práci s drobnými dielmy. Náradie je vyrobené v Nemecku výlučne z európskych komponentov. S produktmi Böhler sa môžeme stretnúť v celej Európe, Kanade a USA, kam sú úspešne exportované. Precíznosť prevedenia a výkonu sa radí medzi najznámejšie značky náradia pre modelárov. Príslušenstvo k minináradiu Böhler, ktoré už nie je v našej ponuke je zhodné s príslušenstvom značky PROXXON.


 7. Multifunkčná obrážačka


 8. Ofukovacie pištole


 9. Opaľovacie a tavné pištole

  Elektrické opalovací pistole
  Elektrické opalovací pistole má široké využití v domácnosti, kutilských i údržbářských dílnách i různých výrobních provozech a jejich sekcích. Je možno je využít k odstraňování starých nátěrů, sušení čerstvých nátěrů, rozehřívání a nahřívání, rozmrazování zámků i dezinfekci horkým vzduchem. Pistole mají pracovní teplotu až 600 ºC.


 10. Pájky

  Elektrická pájka pre mäkké spájkovanie
  Elektrická spájka má široké využitie v domácnosti, kutilských i údržbárskych dielňach a modelárstve. Spájka je určená pre mäkké spájkovanie elektrických spojov.


 11. Pilníky


 12. Píly elektrické


 13. Príklepové vŕtačky, uťahovačka

  Vrtačky a příklepové vrtačky
  Vrtačky jsou známé nářadí, se kterým pracoval snad každý muž. Vrtačky slouží k vyvrtávání děr a otvorů do různých materiálů. Vrtačky využívají vrtáku ke tvorbě děr. Vrtáky pro vrtačky můžeme rozdělit dle druhů materiálů, pro které jsou stavěny.

  I samotné vrtačky se dají dále rozdělit a to na dvě skupiny, zda-li mají nebo nemají příklep.

  Vrtačky bez příklepu jsou o něco levnější a pro běžného kutila to bude vyhovující nářadí. Vrtačky s příklepem jsou o něco málo dražší, ale jedná se o profesionální nářadí, se kterým se dá vrtat i do tvrdých a pevných materiálů, jakým je například beton.


 14. Revolver


 15. Rezačky obkladov


 16. Rozbrusovačky


 17. Ručné frézky


 18. Ručné frézy


 19. Sponkovačky


 20. Vŕtacie kladivá

  Vŕtacie kladivá
  Vŕtacie kladivá slúžia k presnému a čistému vŕtaniu do väčšiny známych stavebných materiálov, dreva, kovu a plastu ďalej možno s kladivami nielen sekať, vysekávať ale aj dlabať, otĺkať omietky a obkladačky. Všetky kladivá umožňujú zapojiť vŕtanie bez príklepu, vŕtanie s príklepom alebo len príklep bez rotácie nástroja. V režime sekania možno ostrie sekáča nastaviť do niekoľkých polôh, aby bolo možné zvoliť optimálnu polohu pre danú operáciu.