www.proma-group.com
E-shop FERM 2.0FERM REGULARNOVINKYPomocníci do záhrady AKU náradie E Elektrické náradie Garážová technika GT Meracia technika Obrábacie stroje na drevo Obrábacie stroje na kov Ostatné Pre deti Prísl. Príslušenstvo Tvarovacie stroje Záhradná technika ZT Výpredaj Bazár
 
Pokročilé vyhľadávanie
 1. Elektrocentrály

  Elektrocentrály
  Elektrocentrály sú zariadenia, ktoré dodávajú elektrickú energiu v miestach, kde nie je žiadna prípojka. Elektrocentrály bývajú vybavené spaľovacím motorom. Podľa druhu paliva sa elektrocentrály označujú ako naftový alebo benzínový agregát.

  Elektrocentrály obsahujú tiež generátor, ktorý je spojený s motorom pomocou hriadeľa pre tvorbu elektrickej energie.

  Elektrocentrály sa použijú v mieste, kde je potreba elektrickej energie alebo sa používajú ako záložný zdroj na dôležitých miestach ako sú nemocnice, letiská a pod.

  Elektrocentrály sa dajú ďalej rozdeliť na dve skupiny podľa pohyblivosti a to na elektrocentrály stacionárne alebo mobilné .


 2. Kompresory

  Kompresory COMPRECISE
  Kompresory COMPRECISE sú výkonná a kvalitné zariadenia, pri ktorých výrobe je uplatňovaný systém riadenia kvality ISO 9001. Každý kompresor je pred expedíciou testovaný na skúšobnej stolici. Výber kompresora je predovšetkým ovplyvnený požadovaným množstvom zbieraného vzduchu a pracovným tlakom pripojeného spotrebiča. Pre ľahšiu orientáciu slúži ďalej uvedená tabuľka vhodnosti použitia kompresora na jednotlivé pracovné operácie.


 3. Kovoobrábacie stroje príslušen


 4. Maliarska technika


 5. Manipulačná technika


 6. menič napätia


 7. Nabíjacie zdroje


 8. Ohrievače


 9. Ostatné


 10. Priemyselné vysávače


 11. Rezačky obkladov


 12. Sady náradia


 13. Snežná frézy, zametač

  Sněžná fréza s pojazdom pre stredne veľké plochy
  Sněžná fréza s pojazdom je určená na odpratávanie snehu zo stredne veľkých plôch, príjazdových ciest, chodníkov alebo dvorov. Vícerychlostní prevodovka vrátane spiatočného chodu uľahčuje manipuláciu v rôznom teréne. Oceľový rotačný nôž sneh drobivá a súčasne priťahuje k rychlootáčkovému lopatkovému bubna, odkiaľ je nastaviteľnou vyfukovací hubicou odhadzovaniu do zvoleného smeru a vzdialenosti. Stroj je možné použiť aj na svahoch so sklonom do 10 °.


 14. Sponkovačky


 15. Stavebná technika


 16. Svietidlá


 17. štartovacie zdroje


 18. Vysokotlakové čističe

  Vysokotlaké čističe
  Vysokotlaké čističe fungují na principu silného tlaku vody, díky kterému čistí. Vysokotlaké čističe dokáží ohřívat vodu pro větší účinnost čištění. Veškeré vysokotlaké čističe jsou poháněny čerpadlem, na kterém lze regulovat sílu tlaku vody.

  Vysokotlaké čističe se dají využívat k čištění automobilů, kovových i nekovových konstrukcí, různého nářadí a příslušenství, prostě všude tam, kde je potřeba něco vyčistit.


 19. Zváračky


» Ako nakupovať» Dopravné, obchodné podmienky» PRAVIDLÁ SÚŤAŽE » Nákupný košík (prázdny)
» Zaregistrujte sa » Prihlásiť sa

  Meno:
  Heslo:


Zabudnuté heslo?