www.proma-group.com
E-shop FERM 2.0FERM ProfessionalFERM REGULARGadgetNOVINKYPomocníci do záhradyWORKSITEWORX ORANGE AKCIOVÉ JARNÉ CENY AKU náradie Elektrické náradie Garážová technika Meracia technika Obrábacie stroje na drevo Obrábacie stroje na kov OCHRANNÉ POMÔCKY Pre deti Príslušenstvo Tvarovacie stroje Vysávače lístia / fukáre Záhradná technika ZVÁRACIA A NABÍJACIA TECHNIKA Výpredaj Bazár
 
Pokročilé vyhľadávanie
 1. Kompresory

  Kompresory COMPRECISE
  Kompresory COMPRECISE sú výkonné a kvalitné zariadenia, pri ktorých výrobe je uplatňovaný systém riadenia kvality ISO 9001. Každý kompresor je pred expedíciou testovaný na skúšobnej stolici. Výber kompresora je predovšetkým ovplyvnený požadovaným množstvom zbieraného vzduchu a pracovným tlakom pripojeného spotrebiča. Pre ľahšiu orientáciu slúži ďalej uvedená tabuľka vhodnosti použitia kompresora na jednotlivé pracovné operácie.


 2. Kovoobrábacie stroje príslušen


 3. Maliarska technika


 4. Manipulačná technika


 5. menič napätia


 6. Montážne lehátka


 7. Nabíjacie zdroje


 8. Ofukovacie pištole


 9. Ohrievače


 10. OLEJE, MAZIVÁ


 11. Ostatné


 12. Plastové boxy a organizéry


 13. Pneumatické náradie


 14. Priemyselné vysávače


 15. Rezačky obkladov


 16. Ručné náradie


 17. Sady náradia


 18. Snežná frézy, zametač

  Sněžná fréza s pojazdom pre stredne veľké plochy
  Sněžná fréza s pojazdom je určená na odpratávanie snehu zo stredne veľkých plôch, príjazdových ciest, chodníkov alebo dvorov. Vícerychlostní prevodovka vrátane spiatočného chodu uľahčuje manipuláciu v rôznom teréne. Oceľový rotačný nôž sneh drobivá a súčasne priťahuje k rychlootáčkovému lopatkovému bubna, odkiaľ je nastaviteľnou vyfukovací hubicou odhadzovaniu do zvoleného smeru a vzdialenosti. Stroj je možné použiť aj na svahoch so sklonom do 10 °.


 19. Sponkovačky


 20. Stavebná technika


 21. Stolárske zvierky


 22. Svietidlá


 23. štartovacie zdroje


 24. Upínacie pásy


 25. Vysokotlakové čističe

  Vysokotlaké čističe
  Vysokotlaké čističe fungují na principu silného tlaku vody, díky kterému čistí. Vysokotlaké čističe dokáží ohřívat vodu pro větší účinnost čištění. Veškeré vysokotlaké čističe jsou poháněny čerpadlem, na kterém lze regulovat sílu tlaku vody.

  Vysokotlaké čističe se dají využívat k čištění automobilů, kovových i nekovových konstrukcí, různého nářadí a příslušenství, prostě všude tam, kde je potřeba něco vyčistit.


 26. Zakrývacie plachty PE


 27. Zváračky


 28. Zveráky, krížové a otočné stol


» Ako nakupovať» Dopravné, obchodné podmienky» PRAVIDLÁ SÚŤAŽE » Nákupný košík (prázdny)
» Zaregistrujte sa » Prihlásiť sa

  Meno:
  Heslo:


Zabudnuté heslo?