www.proma-group.com
E-shop FERM 2.0FERM ProfessionalFERM REGULARGadgetNOVINKYPomocníci do záhradyWORKSITEWORX ORANGE AKCIOVÉ JARNÉ CENY AKU náradie Elektrické náradie Garážová technika Meracia technika Obrábacie stroje na drevo Obrábacie stroje na kov OCHRANNÉ POMÔCKY Pre deti Príslušenstvo Tvarovacie stroje Vysávače lístia / fukáre Záhradná technika ZVÁRACIA A NABÍJACIA TECHNIKA Výpredaj Bazár
 
Pokročilé vyhľadávanie
 1. Brúsky na ploché brúsenie


 2. Frézky

  Vyvrtávacie frézovačky - bežné aj presné frézovanie
  Vyvrtávacie frézky sú určené pre širokú škálu bežných aj presných frézovacích operácií. Tuhá konštrukcia zabezpečuje dostatočnú kvalitu opracovania oceľových materiálov, liatiny, farebných kovov a ďalších materiálov v takmer všetkých pracovných režimoch. Široký rozsah otáčok vretena naviac umožňuje použiť stroj aj na vŕtacie a vyvrtávacie operácie. Pohyb stola je ovládaný ručnými kolesami cez pohybové skrutky s maticami.


 3. Kombi sústruhy


 4. Ostričky nástrojov


 5. Píly pásové na kov

  Pásové píly na kov
  Pásové píly na kov sú určené pre rezanie všetkých bežne používaných materiálov od hliníka a jeho zliatin, cez neželezné kovy až po ocele vysokej pevnosti. Vyznačujú sa pevnou konštrukciou a veľkým výkonom pri zachovaní malých rozmerov a mobility. Rezanie materiálu pod uhlom je zabezpečené otočným zverákom alebo natáčaním ramena píly (podľa typu). U väčších píl možno použiť chladiaci systém.


 6. Píly pásové na kov


 7. Radiálna vŕtačka


 8. Stolné a stojanové vŕtačky


 9. Strojné vŕtačky s autoposuvom


 10. Sústruhy na kov

  Mini sústruhy a univerzálne sústruhy
  Mini sústruhy a univerzálne sústruhy sú určené pre opracovanie obrobkov z kovu, plastov aj dreva. Poskytujú vhodné rezné podmienky pre hospodárne obrábanie všetkých bežne používaných materiálov od hliníka a jeho zliatin, cez neželezné kovy až po ocele vysokej pevnosti. Vyznačujú sa optimálnym rozsahom otáčok, ktorý umožňuje využitie nástrojov z rýchloreznej ocele aj spečených karbidov. Sústruhy umožňujú vonkajšie i vnútorné sústruženie valcových plôch, kužeľových a čelných plôch, zapichování, upichování, vŕtanie apod Na strojoch je možné rezať všetky druhy závitov s veľkým rozsahom stúpania. Univerzálnosť sústruhov zvyšuje možnosť použitia špeciálneho príslušenstva.


 11. Zrážačka hrán, stacionárny záv

  Závitorezy
  Závitorez je pomocníkom mnohých inštalatérov. Závitorez je vlastne prístroj, ktorý pomáha vytvárať závity na rúrach vedúcich vodu.

  Závitorez je poháňaný najčastejšie elektromotorom, veľmi výnimočne spaľovacím motorom.

  Závitorez pracuje na princípe sústruženia závitu na čistú rúru. Výsledný efekt je daný podľa toho akú výmennú hlavu použijeme na yávitoreze. Samozrejme je potrebné použiť na danú veľkosť rúry zodpovedajúcu reznú hlavu.

  Ak užívate závitorez, dajte si pozor aby nedošlo k úrazu. Závitorez je stroj pracujúci s veľkou silou. Nedodržiavanie pracovného postupu by mohlo viesť k úrazu. Závitorez smie používať iba zaškolený pracovník.


» Ako nakupovať» Dopravné, obchodné podmienky» PRAVIDLÁ SÚŤAŽE » Nákupný košík (prázdny)
» Zaregistrujte sa » Prihlásiť sa

  Meno:
  Heslo:


Zabudnuté heslo?