www.proma-group.com
E-shop FERM 2.0FERM ProfessionalFERM REGULARGadgetNOVINKYPomocníci do záhradyWORKSITEWORX ORANGE AKCIOVÉ JARNÉ CENY AKU náradie Elektrické náradie Garážová technika Meracia technika Obrábacie stroje na drevo Obrábacie stroje na kov OCHRANNÉ POMÔCKY Pre deti Príslušenstvo Tvarovacie stroje Vysávače lístia / fukáre Záhradná technika ZVÁRACIA A NABÍJACIA TECHNIKA Výpredaj Bazár
 
Pokročilé vyhľadávanie
 1. Aku - záhrada


 2. Čerpadlá kalové


 3. Drviče konárov

  Drvič konárov
  Drvič konárov patrí medzi nejuniverzálnejší pomocníkov na každej záhrade. Drvič konárov využijete každý jeseň, keď prerezávajte konáre na ovocných stromoch, alebo vždy keď budete rúbať stromy a drobné konáre nebudú vhodné na vykurovanie. Po rozdrvení konárov Vám zostane iba sypký drevný materiál, ktorý môžete využiť na posyp záhonov, alebo ktorý môžete nechať kompostovať.


 4. Kosačky


 5. Krovinorezy

  Krovinorezy
  Krovinorezy sú zariadenia na kosenie a prestrihávanie trávnatých porastov, krovia a malých stromčekov. Krovinorez je najčastejšie poháňaný spaľovacím motorom, aby sa mohol dostať aj do zle prístupných miest. Krovinorez máva najčastejšie popruhy cez ramená a dve špeciálne rukoväte pre ľahkú manipuláciu a dlhotrvajúcu prácu.

  Krovinorez môže byť vybavený rotačným zariadením vo forme oceľového disku, ktorý môže kosiť aj menšie stromčeky alebo býva vybavený strunou, ktorá kosí trávne porasty .


 6. Krovinorezy - príslušenstvo


 7. Motorový vrták


 8. Motorový vrták - príslušenstvo


 9. Nožnice na živý plot

  Nožnice na živý plot
  Nožnice na živý plot bývajú navrhnuté pre tvarové zarovnanie a hromadnej seřezávání keřovitých rastlín. Nožnice na živý plot bývajú poháňané spaľovacím motorom alebo elektromotorom. Strihanie prebieha vo chvíli, keď sa medzi dve rýchlo sa pohybujú čepele dostane kroviny.

  Nožnice na živý plot umožňujú rýchle a pravidelné zostrihané živých plotov v rovnakej výške a rovnakého tvaru.


 10. Ostatné


 11. Ostričky nástrojov


 12. Píly


 13. Píly elektrické


 14. Píly na palivové drevo (cinkul


 15. Snežná frézy, zametač


 16. Štiepačky na drevo

  Štiepačka na drevo Vám veľmi uľahčí prípravu dreva na zimnú sezónu. Pre každého, pre koho je ručné štiepanie dreva príliš náročné, bude neoceniteľným pomocníkom. Štiepačka na drevo pomocou tlakovej sily vyvíjanej na štiepací klin, roztrhne špalík alebo guľatinu na dva, prípadne štyri diely.


 17. Vysávače lístia


 18. Vysokotlakové čističe

  Vysokotlakové čističe
  Vysokotlakové čističe fungujú na princípe silného tlaku vody , vďaka ktorému čistí. Vysokotlakové čističe dokážu ohrievať vodu pre väčšiu účinnosť čistenia. Všetky vysokotlakové čističe sú poháňané čerpadlom , na ktorom je možné regulovať silu tlaku vody.

  Vysokotlakové čističe sa dajú využívať na čistenie automobilov, kovových i nekovových konštrukcií, rôzneho náradia a príslušenstva, proste všade tam, kde je potreba niečo vyčistiť.


» Ako nakupovať» Dopravné, obchodné podmienky» PRAVIDLÁ SÚŤAŽE » Nákupný košík (prázdny)
» Zaregistrujte sa » Prihlásiť sa

  Meno:
  Heslo:


Zabudnuté heslo?