www.proma-group.com
E-shopKatalog na stiahnutieGarančný program WORXpromaFermWORXTelwinCompreciseWORKSITE

História spoločnosti PROMA

PROMA SK s.r.o. vznikla v roku 1992 ako prvá zahraničná pobočka českej firmy PROMA CZ.
Svojou pôsobnosťou úplne pokrýva celé územie Slovenskej republiky a zabezpečuje distribúciu kompletného sortimentu prostredníctvom siete predajní.

Firma PROMA od svojho založenia v roku 1992 sa vtedajšie obchodné združenie zaoberalo predajom brusiva, nástrojov a elektronáradia. Činnosť združenia sa neskôr profilovala a prevahu získala orientácia na dodávky kvalitného elektronáradia a obrábacích strojov.

Pôvodný dodávaný sortiment bol rozširovaný a dopĺňaný až do dnešnej podoby, keď sa spoločnosť stala nie len exkluzívnym zástupcom holandského dodávateľa elektronáradia značky FERM a zároveň sa stala jedným z najvýznamnejších dodávateľov drevo- a kovoobrábacích strojov na trhu.

Súčasnosť a rozvoj spoločnosti


Spoločnosť PROMA SK s.r.o. je členom nadnárodnej spoločnosti PROMA-GROUP, ktorá zastrešuje pobočky v Poľsku (Wroclaw), Rusku (Moskva, Petrohrad), na Ukrajine (Dnepropetrovsk, Kyjev), v Rumunsku (Bukurešť), Litve (Kaunas), Lotyšsku (Riga) a Maďarsku (Budapešť).
» História spoločnosti PROMA» AKCIA záruka 5 rokov» Katalóg» O spoločnosti PROMA SK» Stroje a náradie» Súčasnosť a rozvoj spoločnosti» Záruka kvality


Program akcí na vybrané obdobie je prázdny