Spôsoby dopravy a platby

Pre doručenie tovaru na miesto, ktoré si určíte vo Vašej objednávke, máte možnosť vybrať z niekoľkých možností. Prepravné spoločnosti boli vyberané s ohľadom na čo najväčšiu variabilitu výberu možností doručenia.

1. UPS - United Parcel Service
Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).
Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 350 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.
Štandardné službou spoločnosti UPS je aktívna komunikácia vodiča so zákazníkom. Zákazník je tak presne informovaný o času doručenia a ďalších dôležitých údajoch. K doručenie dochádza nasledujúci pracovný deň.

2. Slovenská pošta - Listová zásielka
Tie najlepšie veci pretrvajú. Tradičná listová korešpondencia vám prináša rokmi overené výhody v moderných, inovatívnych a flexibilných podobách.
Najvýhodnejšia služba na zasielanie písomností a drobných predmetov v rámci Slovenska.

Pri objednávke nad 100, - € s DPH je poštovné zadarmo.