FERM, WORX, COPMPRECISE, TELWIN

FERM - FERM je obľúbená a žiadaná značka elektrického a aku náradie určené pre široké spektrum použitia v triede hobby. Dynamika, sila, premyslené inovácie výrobkov a chuť neustále niečo zlepšovať - to je charakteristika nielen tejto medzinárodnej značky FERM, ale aj jeho holandského výrobcu FERM Corporate.
WORX - Náradie WORX Professional je koncipované pre prácu s charakteristickými znakmi reálneho sveta. Pretože sa jedná o inovatívne značku, chceme získať dôveru používateľov efektivitou, spoľahlivosťou a výkonom vyšším, ako je vaše očakávania. Worx Professional náradie je najlepšou voľbou profesionálny výzbroje a služieb v odbore.
WORX Garden - Pod názvom WORX Garden je k dispozícii niekoľko pomocníkov pre údržbu krásneho vzhľadu vašej záhrady. Značka elektronáradia Worx Professional už žne úspechy v predaji elektrického a akumulátorového náradia. Záhradná technika sa tak stáva ďalším odborom, v ktorom bude WORX získavať spokojných zákazníkov.
TELWIN - TELWIN je medzníkom pre medzinárodný trh a špičkou na svetovom trhu. Sú to práve nové projekty, nápady a perspektívy, ktoré podčiarkujú vedúcu pozíciu značky TELWIN v oblasti zvárania, plazmového rezania, nabíjanie a štartovacích zariadení.
COMPRECISE - Kompresory COMPRECISE sú výkonné a kvalitné zariadenia talianskej výroby, pri výrobe je uplatňovaný systém riadenia kvality ISO 9001.